+38 050 579-36-63
plant@narodnivikna.com

РАЗДВИЖНЫЕ ОКОННЫЕ СИСТЕМЫ ALTHAUS – СОВРЕМЕННЫЕ ТЕРРАСНЫЕ РЕШЕНИЯ ПРЕМИУМ-КЛАССА!

Представляют собой идеальное сочетание высокого качества, стильного дизайна и приемлемой цены.
Наши специалисты имеют большой опыт в установке разноплановых раздвижных систем и перегородок и с большим удовольствием предложит Вам самое оптимальное решение в подборе комплектующих и наполнения для раздвижной системы - "гармошка".
г.Херсон, ул.Университетская, 77
тел. 050 579 36 63
095 111 68 52
</tbody>
</table>
<p><a href="/okna/" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="/images/kalkulyator1.png" alt="" width="201" height="81" /></a></p>

ВИДЕО

ТМ "Народні Вікна" & Окна Althaus

19 жовтня 2020 року відбулося офіційне відкриття нового офісу “Народні Вікна” в місті Херсон за адресою вул. Університетська,77.
Ми прагнемо створити максимально комфортні умови для своїх клієнтів, і віримо, що відкриття нового офісу допоможе Вам зробити замовлення віконних конструкцій ще простіше і швидше.
В офісі представлені зразки віконних та дверних профільних систем ALTHAUS, Volksfenster, Viknaland 85Pro, енергозберігаюче скло, підвіконня, жалюзі, ламінація, ролети, шпроси та декоративне скло. Також представлені стенди з металопластиковими вікнами та дверима. Кожен клієнт може самостійно переконатися в якості нашої продукції!
Кваліфіковані менеджери-консультанти з багаторічним досвідом роботи, допоможуть кожному клієнту у виборі металопластикових конструкцій ТМ ALTHAUS
Чекаємо Вас за адресою м. Херсон, вул. Університетська,77.
Тел. +38 (050) 579-36-63, +38 (095) 111-68-52.

     Наш надійний і головний партнер - Компанія Viknaland, пройшов ISO аудит і отримав сертифікат ISO 9001:2015!

Нещодавно всі  процеси виробництва ПВХ профілів були охоплені аудитом компанії BUREAU VERITAS.

За результатами перевірки Bureau Veritas Holding SAS – UK Branch  отримано сертифікат підтвердження, що Система Управління якістю нашої організації відповідає всім вимогам стандартів виробництва полівінілхлоридних (ПВХ) профілів для будівельних і огороджувальних конструкцій.

Даний сертифікат підтверджує високий рівень професійної підготовки наших технічних фахівців, а управління якістю компанії Viknaland відповідає стандарту ISO 9001: 2015.

 Компанія Viknaland завжди надає клієнтам найкращу якість і кращий сервіс.

 

 На запрошення компанії VORNE, компанія «Народні вікна» зі своїми топ-дилерами 
відвідала виставку в Стамбулі.

Відвідування ювілейної 20-ї Стамбульської виставки вікон і віконних систем, профілів, технологій виробництва і обладнання, сировини та допоміжної продукції Eurasia Window 2019, яка проходила з 6 по 9 березня 2019 у виставковому центрі «ТЮЯП - Бешикташ», Стамбул.

Якість продукту знаходиться під впливом цілої низки чинників, від властивостей застосовуваного у виробництві сировини до рівня майстерності персоналу організації. У кожної компанії формуються власні стандарти якості. Для ефективного управління якістю роботи підприємства необхідно системне регулювання, координація і контроль виконання всіх параметрів даного завдання. Грамотне впровадження такої системи - це непростий, але дієвий спосіб зниження шлюбу на виробництві, який дозволить отримати правильні результати.

      У квітні 2018 року ТМ "Народні вікна" отримала сертифікат на систему управління якістю свого виробництва. Це ще один крок на зустріч до наших клієнтів, адже якість продукції - це головний показник нашої роботи, якого чекають всі наші покупці.

Шановні партнери!
AXOR INDUSTRY проводить безпрограшну Акцію для віконних дилерів, що працюють з фурнітурою AXOR. 
Цього року AXOR надасть призи всім учасникам Акції. Ніхто не залишиться без призів і подарунків! Бюджет подарунків - на суму не менше 1 000 000 гривень. 

УМОВИ АКЦІЇ:

  • Компанія SIEGENIA GRUPPE оголошує про старт нової акції для дилерів ПВХ вікон на території України з НЕЙМОВІРНИМ призовим фондом;
  • Акція триватиме з 01.08.2015 р по 30.11.2015 р.
  • За підсумками всієї акції, в грудні 2015 року, кожен дилер, який купує вікна з продукцією компанії SIEGENIA GRUPPE, візьме участь у розіграші цінних призів.
  • А серед найактивніших дилерів, які наберуть найбільшу кількість балів, ми розіграємо супер приз: мотоцикл HONDA CBR125R.
  • Умови акції

 

Ми приймаємо участь у Державній Программі «Тепла оселя» для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження. Програма розроблена для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців, яка передбачає часткову компенсацію витрат населення на заходи з енергоефективності.

Уважаемые партнеры!

Рады Вам сообщить, что с 01 июля до 31 августа 2015 года, компания «Народні вікна» запускает акцию

                                                     «Горячие летние БОНУСЫ от НВ»!

Условия акции:

 

Сторінка 1 із 2

Компания "Народнi вiкна" © 2007 - 2023. Все права защищены.
Херсон, вул. Університетська, 77,
тел.: +38 050 579 36 63, +38 095 111 68 52, plant@narodnivikna.com

Дизайн Web-studio GLORY