(0552) 49-68-89 
plant@narodnivikna.com 
   
 

 На запрошення компанії VORNE, компанія «Народні вікна» зі своїми топ-дилерами 
відвідала виставку в Стамбулі.

Відвідування ювілейної 20-ї Стамбульської виставки вікон і віконних систем, профілів, технологій виробництва і обладнання, сировини та допоміжної продукції Eurasia Window 2019, яка проходила з 6 по 9 березня 2019 у виставковому центрі «ТЮЯП - Бешикташ», Стамбул.

Якість продукту знаходиться під впливом цілої низки чинників, від властивостей застосовуваного у виробництві сировини до рівня майстерності персоналу організації. У кожної компанії формуються власні стандарти якості. Для ефективного управління якістю роботи підприємства необхідно системне регулювання, координація і контроль виконання всіх параметрів даного завдання. Грамотне впровадження такої системи - це непростий, але дієвий спосіб зниження шлюбу на виробництві, який дозволить отримати правильні результати.

      У квітні 2018 року ТМ "Народні вікна" отримала сертифікат на систему управління якістю свого виробництва. Це ще один крок на зустріч до наших клієнтів, адже якість продукції - це головний показник нашої роботи, якого чекають всі наші покупці.

Шановні партнери!
AXOR INDUSTRY проводить безпрограшну Акцію для віконних дилерів, що працюють з фурнітурою AXOR. 
Цього року AXOR надасть призи всім учасникам Акції. Ніхто не залишиться без призів і подарунків! Бюджет подарунків - на суму не менше 1 000 000 гривень. 

УМОВИ АКЦІЇ:

  • Компанія SIEGENIA GRUPPE оголошує про старт нової акції для дилерів ПВХ вікон на території України з НЕЙМОВІРНИМ призовим фондом;
  • Акція триватиме з 01.08.2015 р по 30.11.2015 р.
  • За підсумками всієї акції, в грудні 2015 року, кожен дилер, який купує вікна з продукцією компанії SIEGENIA GRUPPE, візьме участь у розіграші цінних призів.
  • А серед найактивніших дилерів, які наберуть найбільшу кількість балів, ми розіграємо супер приз: мотоцикл HONDA CBR125R.
  • Умови акції

 

Ми приймаємо участь у Державній Программі «Тепла оселя» для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження. Програма розроблена для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців, яка передбачає часткову компенсацію витрат населення на заходи з енергоефективності.

Уважаемые партнеры!

Рады Вам сообщить, что с 01 июля до 31 августа 2015 года, компания «Народні вікна» запускает акцию

                                                     «Горячие летние БОНУСЫ от НВ»!

Условия акции:

 

 Уже более 10-ти лет компания «Народні вікна» дает возможность своим клиентам получать конструкции высокого качества при наличии очень доступной цены.

С запуском в производство профильных систем REHAU, мы можем предложить Вам практически совершенную продукцию, высокого класса! При этом, зная нашу ценовую политику продаж, Вы всегда имеете наилучшее предложение «цена-качество»!!!

      Компания «Народні вікна» рада сообщить Вам о расширении ассортимента профильных систем в нашем производстве!

      С 18,03,15г. предлагаем вашему вниманию одну из наиболее популярных и узнаваемых профильных систем от компании «REHAU»!

С 09.02.2015 года, для жителей города Николаева, открыт и начал работу розничный офис компании "Народні вікна". Дорогие Николаевцы, ждем Вас в нашем офисе! 

Наш адрес: г. Николаев, пр. Мира, 13
телефоны: (066) - 316 - 15 - 10, (096) - 493 - 13 - 31, (0512) - 70 - 95 - 59

Акційна програма

1.1. З 01 травня 2014 року по 01 серпня 2014 року, кожен Дилер ТМ «Народні вікна» може прийняти участь в акційній програмі Виробника, по накопиченню балів за придбану Дилером продукцію Виробника та обміняти бали на винагороди, визначені Виробником, по закінченню терміну дії акції.

Акция для всех дилеров! Распродажа остатков профильных систем Winbau Tepla иWinbau НВ!

 Цена на конструкции из серии профиля Tepla и HB (только стандартные конструкции),         

                                   

Сторінка 1 із 2

Компания "Народнi вiкна" © 2007 - 2017. Все права защищены.
Херсон, ул. Хирурга Вороного (К. Цеткин), 18,
тел.: 49-68-89, plant@narodnivikna.com

Дизайн Web-studio GLORY