+38 050 579-36-63
plant@narodnivikna.com

 

Поняття логістики має свою історію. Стародавні греки розуміли під логістикою мистецтво виконання розрахунків. Спеціальних державних контролерів називали логістами. У Стародавньому Римі під логістикою розуміли розподіл продуктів. Зміна місцезнаходження товарно-матеріальних цінностей за допомогою транспортних засобів називається транспортуванням вантажів.

Транспортування є частиною логістичного процесу і відноситься до сфери виробництва матеріальних послуг.

Транспортна логістика вирішує наступні завдання:

• створення транспортних систем;

• спільне планування транспортних процесів на різних видах транспорту (у випадку змішаних перевезень);

• забезпечення технологічної єдності транспортно-складського процесу;

• вибір способу транспортування і транспортного засобу;

• визначення раціональних маршрутів доставки.

Величезний попит на продукцію, що випускається нами продукцію стимулював нашу компанію, підбирати оптимальні засоби для транспортування вікон. При такій великій кількості замовлень на установку вікон, для вирішення завдання доставки продукції клієнтам був створений і успішно функціонує наш логістичний центр.

Конструкція з профілю і скла досить тендітна, і вивезти вікна ПВХ самостійно навіть у власному автомобілі досить проблематично. Саме тому наша компанія здійснює доставку вікон-ПВХ на автотранспорті, спеціально обладнаному для перевезення віконних і дверних конструкцій. Крім цього необхідно докласти зусиль для збереження зовнішнього вигляду виробів. В іншому випадку процес установки пластикових вікон може не відбутися. Не всі вантажні автомобілі підходять для цієї мети. Оптимальним рішенням буде бортовий автомобіль обладнаний платформою для транспортування світлопрозорих конструкцій (так званої віконної пірамідою).

Наша вантажна машина спеціально обладнана надійною системою ремінного кріплення для утримання конструкцій під час транспортування. Автомобіль дозволяє без ризику перевозити крихкий вантаж, адже конструкція повністю виключає можливість деформації вікон в процесі транспортування. Ми маємо в своєму розпорядженні власним парком автомашин, спеціально обладнаних для перевезення пластикових вікон. Для наших клієнтів доставка пластикових вікон ПВХ є найбільш важливим і відповідальним етапом: саме зараз необхідно правильно прийняти роботу заводу - конструкції, готові до монтажу. Після вивантаження вікон на об'єкт замовника, вони ще раз оглядаються і при відсутності видимих ​​пошкоджень і дефектів, клієнт підписує акт прийому замовлення. Якщо з якихось причин у даному замовленні відсутні один з комплектуючих замовник зобов'язаний зафіксувати все в кресленні і ми в найкоротші терміни усунемо цю проблему. (З питань недовезення прохання звертатися до відділу ВТК). Доставку завершено! Наступний етап - монтаж.

По готовності вироби воно з цеху транспортується на лінію відвантаження. Тут основне завдання працівників виробництва - акуратно занурити і зафіксувати конструкцію на автомобіль.
Доставка пластикових вікон - це завершальний виробничий етап, на якому готові конструкції передаються майбутньому власнику.

Логіст - Олена Клінтухова
     моб.тел.   +38 099 279 44 46 

Олена Клінтухова - 095 711 32 70 (Viber) Херсон, Херсонська обл., Запорізька область.
 
Катерина Клінтухова - 099 29 89 288 (Viber)  Миколаївська обл, Одеська обл., Кировоградська обл.

 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Компания "Народнi вiкна" © 2007 - 2023. Все права защищены.
Херсон, вул. Університетська, 77,
тел.: +38 050 579 36 63, +38 095 111 68 52, plant@narodnivikna.com

Дизайн Web-studio GLORY