+38 050 579-36-63
plant@narodnivikna.com

Всі конструкції, вироблені на заводі «Народні Вікна» проходять етап контролю якості висококваліфікованими фахівцями, що пройшли спеціальну підготовку. Сучасне обладнання, передові технології і першокласні фахівці - ось основні компоненти успіху якості продукції, що випускається. Завдяки багаторічному досвіду виробництва і постійним робіт по удосконаленню сьогодні ми маємо пластикові вікна, що забезпечують максимум зручності і комфорту.

Шановні партнери!

Рекламації (крім явних дефектів геометрії ПВХ або склопакета) від дилера не будуть розглядатися в разі неправильної або виконаної з порушеннями технічних норм установки конструкції.

При вимозі дилера виїзду на рекламацію інженера «Народнiх вiкон», всі витрати по даній рекламації, при виявленні неправильної установки, несе дилер.

Рекламації по дверний групі, при установці конструкцій цієї групи нема на анкерні болти, також прийматися не будуть і дані конструкції будуть зніматися з гарантії.

Всі рекламації будуть прийматися тільки згідно бланка «reklamacia» викладеного на сайті в даному розділі.

Замовник сприймає металопластикове виріб як окремо взятий предмет. Тільки виріб саме по собі не представляє для нього цінності. Конструкція буде виконувати свої функції тільки після того як її встановлять в отвір. Монтаж пластикових виробів є невід'ємною частиною покупки і є таким же важливим ланкою в процесі як і виготовлення.

У разі претензій за якістю продукції компанії "Народнi вiкна" в межах гарантійного терміну, Ви можете заповнити бланк рекламації і надіслати
его нам на наш электронный адрес. (посилання для скачування бланка тут)


ВТК - 
Клінтухов Олександр
моб.тел.   067 553 14 16
e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будемо щиро вдячні за ваші побажання і з нетерпінням чекаємо ваших пропозицій щодо поліпшення якості продукції, що випускається нами продукції.

 

Компания "Народнi вiкна" © 2007 - 2023. Все права защищены.
Херсон, вул. Університетська, 77,
тел.: +38 050 579 36 63, +38 095 111 68 52, plant@narodnivikna.com

Дизайн Web-studio GLORY