+38 050 579-36-63
plant@narodnivikna.com

КОНСУЛЬТАЦІЯ


"Народні вікна" г. Херсон

Звернувшись в наш салон продажів або центральний офіс, Ви можете отримати безкоштовно:

 • Кваліфіковану консультацію з будь-якого питання в області металопластикових та алюмінієвих конструкцій, а також всіх етапів установки нових вікон у Вашому домі.
 • Характеристику профілів і фурнітури, використовуваних компанією "Народні вікна" у виробництві.
  Попередній прорахунок Вашого замовлення.
 • Наші компетентні менеджери з продажу допоможуть Вам прийняти єдино правильне рішення, пов'язане з установкою нових вікон у Вашому домі.

І пам'ятайте, що конструктивні можливості профільних систем, використовуваних компанією "Народні вікна" у виробництві, практично не обмежені, і тому дозволяють реалізовувати будь-які дизайнерські рішення.ВИКЛИК ЗАМІРНИКА


Нраодні вікна - вызов замерщика

Важливість проведення заміру безперечна. Щоб виготовити і потім правильно встановити вікна необхідно знати точні розміри віконного отвору. Мало просто виміряти висоту і ширину віконного отвору. Потрібно врахувати різні деталі: з якого матеріалу зроблені стіни у вашому будинку, що знаходиться у них всередині, кривизну отворів і то, на якому поверсі вироблятимуть роботи. Помилка при обмір може спричинити необхідність переробки готової віконної конструкції. Зрозуміти весь обсяг майбутніх робіт може тільки фахівець, тому найважливішу операцію виміру компанія "Народні вікна" довіряє тільки професіоналові - фахівця з вимірами.

Крім того, не соромтеся задавати заміряє будь хвилюючі вас питання, а й вислухайте його побажання і рекомендації. Обговоріть з ним особливості конфігурації, кольору і оснащення вікон, що замовляються. Це необхідно для того, щоб якомога чіткіше сформулювати ваші побажання і отримати очікуваний результат.
Оскільки виклик і виїзд замірника нашої компанії безкоштовний, скориставшись даною послугою, Ви можете відразу ж дізнатися точну вартість Ваших віконних конструкцій.

 

ДОСТАВКАКомпанія "Народні вікна" здійснює доставку виробленої продукції по всій території України.
При доставці віконних конструкцій по м Херсону та передмістю дана послуга надається безкоштовно.
Доставка в межах Херсонської області та по Україні здійснюється відповідно до встановлених тарифів. Більш детальну інформацію можете дізнатися у Вашого менеджера.

 

МОНТАЖ ВІКОН

Експлуатаційні якості вікна багато в чому залежать від того, наскільки грамотно проведена його установка в отворі - монтаж.
Краще, якщо встановлювати вікна будуть представники фірми, у якій ви їх замовили. Завдяки цьому Ви отримаєте гарантію на монтаж вікон.


Отже, ви зробили свій вибір і готові зробити замовлення. Яка послідовність подальших подій?
Після візиту до вас замірника, з яким ви обмовили всі особливості конфігурації, кольору і комплектації, що замовляються вами вікон, менеджером з продажу буде проведений прорахунок ціни вашого замовлення, далі ви оплачуєте замовлення, і через 3-5 днів вікна будуть виготовлені. Але чи готові приміщення для їх установки? Адже потрібно врахувати, що "працювати" вікна почнуть відразу після монтажу і призначені вони для експлуатації в нормальних умовах. А такими для житлових приміщень вважаються температура 20 ° С і відносна вологість близько 50%.

Отже, існують прості правила підготовки приміщення до проведення монтажних робіт. Необхідно звільнити прохід до вікон від меблів та інших предметів інтер'єру, застелити підлогу плівкою або папером і накрити плівкою м'які меблі, телевізор, комп'ютер, щоб запобігти попаданню будівельного пилу на ці предмети.

Далі слід видалення старих рам. Цей процес зазвичай займає небагато часу. Монтажники, як правило, демонтуючи старі конструкції, по можливості, зберігають віконний отвір в цілому вигляді для подальшого благополучного монтажу.Безпосередньо сама установка вікон передбачає наступні роботи:

 • Встановлення рами (без стулок) в отвір на опорні і розпірні підкладки. Профілі з жорсткого ПВХ характеризуються досить високим коефіцієнтом температурного розширення. Тому для виключення можливих деформацій вікна при його нагріванні і охолодженні між віконним блоком і віконним прорізом повинні залишатися зазори, які заповнюються пружними матеріалами (наприклад, монтажною піною).
 • Виставлення рами за рівнем в трьох площинах, адже вікно повинно стояти рівно. Зауважимо, що часто візуальні нерівності пов'язані з кривизною отвору. Але незалежно від кривизни прорізу, конструкція повинна бути встановлена ​​ідеально відповідно до показань спеціальних інструментів.
 • Закріплення вікна в отворі, яке здійснюється за допомогою будівельних шурупів, дюбелів або монтажних анкерів, які встановлюються, насамперед, в місцях розташування петель і відповідних запірних вузлів. Вікно має бути закріплено не тільки з двох сторін, але і по всьому периметру з кроком кріплення не більше 70 см.
 • Герметизація стику між вікном і стіною за допомогою поліуретанової монтажної піни. Ширина стику, а значить і монтажного шва, не повинна перевищувати 3-4 см.
 • Встановлення відливів.
 • Встановлення підвіконь.
 • Регулювання фурнітури.
Компания "Народнi вiкна" © 2007 - 2023. Все права защищены.
Херсон, вул. Університетська, 77,
тел.: +38 050 579 36 63, +38 095 111 68 52, plant@narodnivikna.com

Дизайн Web-studio GLORY