(0552) 49-68-89 
plant@narodnivikna.com 
   
 

2014.05.01 Акційна програма від ТМ «Народні вікна» Накопичуй бали та обміняй на інструмент!

Акційна програма

1.1. З 01 травня 2014 року по 01 серпня 2014 року, кожен Дилер ТМ «Народні вікна» може прийняти участь в акційній програмі Виробника, по накопиченню балів за придбану Дилером продукцію Виробника та обміняти бали на винагороди, визначені Виробником, по закінченню терміну дії акції.

Накопичення балів

2.1. З 01 травня 2014 року по 01 серпня 2014 року, кожен Дилер, придбавши продукцію  ТМ «Народні вікна» має можливість нарахування на свій рахунок акційної суми балів за придбану ним продукцію Виробника ТМ «Народні вікна». Сума балів нараховується з розрахунку курсу:

                                   1 бал = 1000 гривень, вартості придбаної продукції в термін дії акції.

Використання балів

3.1. Відповідно до кількості набраних на рахунку балів Виробник надає Дилеру право придбати винагороди за спеціальними умовами. Під придбанням винагороди мається на увазі купівля товару за акційною ціною не меншою від 0,01 грн., в т. ч. ПДВ.

3.2. Виробник визначає перелік винагород, їх цінність, виражену в балах, спосіб їх придбання та отримання. Кількість та асортимент винагород може змінюватися.

3.3. Дилер має право вибрати винагороду на власний розсуд, а Виробник забезпечити наявність цієї винагороди.

3.4. Дилер має право використати накопичені бали при придбанні винагород після закінчення визначеного Виробником терміну з моменту їх нарахування.

3.5. Видача винагороди здійснюється за умови взаємної звірки Дилера з Виробником та узгодженням накопиченної суми балів Дилера. Відповідна кількість балів буде списана з рахунку Дилера.

3.6. Бали не є і не можуть бути засобами платежу, будь-яким видом валюти чи цінного паперу.

3.7. Набрані бали не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і виплачені Учасникові готівковими коштами.

3.8. Виробник не несе відповідальності за сплату Учасником податків і виконання зобов'язань, пов'язаних з участю в Програмі.

3.9. Бали, невикористані Дилером для отримання винагороди протягом 1 (одного) місяця з моменту їх нарахування на рахунок, будуть вважатися протермінованими і списуються з рахунку Дилера.

 

Перелік винагород:

Компания "Народнi вiкна" © 2007 - 2017. Все права защищены.
Херсон, ул. Хирурга Вороного (К. Цеткин), 18,
тел.: 49-68-89, plant@narodnivikna.com

Дизайн Web-studio GLORY